فارغ التحصیلی مادر و دختر از دانشگاه گرگان !!+عکس

فارغ التحصیلی مادر و دختر از دانشگاه گرگان

17775711 فارغ التحصیلی مادر و دختر از دانشگاه گرگان !!+عکس

در یک اتفاق جالب مادر و دختری با معدل یکسان از رشته روانشناسی دانشگاه گرگان در مقطع کارشناسی ارشد با هم فارغ التحصیل شدند…

این مادر و دختر گلستانی با اختلاف سنی حدود ۱۷ سال توانستند با کسب نمره مشابه ۱۷:۵۰ از پایان نامه خود دفاع کنند.
جلسه دفاع از پایان‎نامه کارشناسی‎ ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان مادر و دختری را با هم فارغ‎التحصیل کرد.

رقیه ابراهیمی‎پور و مهلا سمیعی پاقلعه در نخستین دوره دانش‎آموختگی پردیس علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گلستان موفق به اخذ مدرک کارشناسی‎ ارشد در رشته روانشناسی شدند.

رئیس پردیس علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گلستان در گفت‎وگو با خبرنگاران در خصوص برگزاری دوره دفاع از پایان‎نامه دانشجویان روانشناسی این دانشگاه اظهار داشت: در نخستین دوره برگزاری این دفاعیه اتفاق جالبی رقم خورد چنانکه مادر و دختر از یک دانشگاه و در یک رشته با نمره مشابه، موفق به دریافت مدرک کارشناسی ‎ارشد شدند.

y3zljr7a55evmx97qehv فارغ التحصیلی مادر و دختر از دانشگاه گرگان !!+عکس

محمدعلی رضایی افزود: رقیه ابراهیمی‎پور با عنوان «رابطه طلاق عاطفی و تعارضات زناشویی با سازگاری اجتماعی دانشجویان متاهل دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس» و مهلا سمیعی‎پاقلعه با عنوان «رابطه تعهد مذهبی و حمایت اجتماعی با رضایت زناشویی دانشجویان متاهل دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس» از پایان‎نامه‎های خود دفاع کردند.

وی تصریح کرد: این مادر و دختر گلستانی با اختلاف سنی حدود ۱۷ سال توانستند با کسب نمره مشابه ۱۷:۵۰ از پایان نامه خود دفاع کنند.

نخستین دوره دفاع از پایان‎نامه دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه پردیس علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گلستان امروز برگزار شد.

منبع:نیک صالحی

The post فارغ التحصیلی مادر و دختر از دانشگاه گرگان !!+عکس appeared first on پرتال سرگرمی تفریحی زیر میزی.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>